Informacja dyrektora

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

Dziękuję Całej Społeczności Szkolnej za pierwszy tydzień nauki zdalnej. Obecnie jesteśmy w sytuacji, w której musimy skupić na tym co najważniejsze: ZDROWIE! Z całą resztą musimy sobie poradzić i wierzę że Razem damy radę (jak zawsze). Dziękuję bardzo Rodzicom za to, że jesteście Państwo w stałym kontakcie z wychowawcami i nauczycielami, za to, że pojawiające się problemy rozwiązywane są na bieżąco. Jest to dla mnie bardzo ważne, że w obecnej sytuacji potrafimy być dla siebie życzliwi i pomocni. Cieszę się, iż mimo utrudnień odpowiednio organizują Państwo pracę dzieci w domu. Wiem, że w rodzinach wielodzietnych może być to kłopotliwe.
Dziękuję bardzo Uczniom, za wspaniałą aktywność, widzę jak bardzo się staracie aby wszystkie zadania, parce zadawane przez nauczycieli były wykonane jak najlepiej. Pamiętajcie jednak aby czas spędzony przy komputerze rozłożyć równomiernie bez obciążenia dla Waszego zdrowia. Uczniowie klasy 8 na dzień dzisiejszy egzamin odbędzie się w terminie 21.04-23.04. 2020r. – proszę wykorzystać ten czas na tzw. powtórzenia. Do waszej dyspozycji są nauczyciele, z którymi jak widzę macie bardzo dobry kontakt.
Drodzy Nauczyciele, dziękuję Wam za zaangażowanie w nowej sytuacji i właściwe podejście do zdalnego nauczania.
Do 10 kwietnia br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie musimy kontynuować zdalne nauczanie. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W dalszym ciągu nauczyciele będą przesyłać swoim uczniom materiały do pracy w domu. Wszystko po to, aby koronawirus nie wpłynął na realizację programów nauczania.

Pozdrawiam Dyrektor Szkoły Aneta Mrówka