Akcja „Koleżanko, kolego obdaruj kogoś potrzebującego”

Lista darczyńców akcji „Koleżanko, kolego obdaruj kogoś potrzebującego”

1. Szymon Łapka kl. I a
2. Michalina Marczyk kl. I a
3. Oliwia Kotecka kl. III b
4. Zuzanna Tosik kl. I b
5. Filip Niburski kl. I a
6. Jakub Niburski kl. VII
7. Michał Malarz kl. V a
8. Maria Adamocha kl. VI a
9. Marta Adamocha kl. V a
10. Zofia Solarek kl. I a
11. Julita Śliwkiewicz kl. I a
12. Witold Pecyna kl. I a
13. Borys Pecyna kl. IV a
14. Jakub Łudzikowski kl. I a
15. Jagoda Tyburc kl. III a
16. Olivia Białek
17. Vanessa Białek
18. Michał Olczyk kl. III a
19. Kacper Olczyk kl. VI a
20. Antoni Suwalski kl. II b
21. Patryk Solarek kl. VII
22. Fabian Solarek kl. II b
23. Maria Kotecka
24. Jan Szymański kl. III a
25. Oliwier Wegner kl. IV b
26. p.p. Emilia i Waldemar Chałat
27. p. Krystyna Lewandowska
28. p. Maria Markowksa-Kurc
29. p.p. Katarzyna i Adam Sołtysiakowie
30. p. Aneta Kotynia-Garnys
31. p. Ewa Kotynia
32. p.p. Gabriela i Mariusz Łapkowie
33. p. Katarzyna Sobiesiak
34. p. Natalia Jagiełło
35. p. Ewelina Wochna
36. p. Emilia Felkiewicz
37. p. Joanna Wojtas
38. Marta Murgrabia kl. V a
39. Mateusz Murgrabia kl. II b
40. Wiktor Nowakowski kl. V a
41. p. Karolina Bartnicka
42. p.p. Płacheta
43. p.p.p Bartniccy
44. Właściciele Zakładu Przetwórstwa Mięsnego „PIEKARSKI”
45. Krzysztof Wojdal kl. VIII
46. Julia Koszada kl. II a
47. Julia Chądzyńska kl. VI b
48. p. Ewa Szemiot
49. Adrian Szefer  kl. III b
50. Oliwia Rosiak kl. VI a
51. Tymon Kowalski kl. IV b
52. Konstanty Granosik kl. I a
53. Ignacy Lasocki kl. I a
54. Emilia Margas-Ziółczyk kl. III a
55. Alicja Staroń kl. IV a
56. Wiktor Kostrzewa kl. I b
57. Pola Nagodzka kl. II b
58. Mateusz Nagodzki kl. VIII
59. p. Anna Retelewska-Szóstek
60. Aleksandra Macedońska kl. I a
61. Dawid Kamiński kl. VII
62. Julianna Szkopińska kl. I a
63. Amelia Szmidel kl. IV a
64. Martyna Szmidel kl. I a
65. p. Zdzisława Kupisz
66. Julia Związek kl. II a
67. Kornelia Klepacz kl. II a
68. Mikołaj Strupczewski kl. II a
69. p. Agnieszka Zaborska
70. Tomasz Antkowicz kl. IV a
71. Igor Cel kl. VI a
72. Szymon Kostrzewa kl. II a
73. Franciszek Kostrzewa III a
74. Oliwia Ścibiorek kl. III b
75. Maria Ratajska kl. III a
76. Karol Kotynia kl. IV b
77. Michał Słoń kl. V a
78. Szymon Hajda kl. V a
79. Maria Hajda kl. II b
80. Lena Jeziorska kl. IV a
81. p. Anna Kołodziejczyk